Fitcast oficjalnym partnerem CCC Development Team

Fitcast to autoryzowany dystrybutor elektrostymulatorów Compex. Ten najwyższej jakości sprzęt będzie wspomagał naszych zawodników w przygotowaniu do wyścigów, a także w regeneracji. – Współpracujemy z najlepszymi – tą dewizą kierujemy się w naszej ekipie. Elektrostymulatory Compex są bardzo pozytywnie odbierane przez używających je sportowców. Jestem przekonany, że ich stosowanie przez naszych zawodników pomoże w jeszcze bardziej efektywnym przygotowaniu do startów – mówi Robert Krajewski, prezes CCC Development Team.
Elektrostymulatory Compex to urządzenia przeznaczone dla profesjonalistów. Model 8.0, w który zostaną wyposażeni wszyscy nasi kolarze, został specjalnie zaprojektowany z myślą o zawodowych sportowcach. Jest to stymulator czterokanałowy wyposażony w 40 programów obejmujących między innymi trening, odnowę, masaż, łagodzenie bólu, rehabilitację, czy też fitness. Zastosowane w nim rozwiązania zapewniają większą skuteczność pracy. Urządzenie jest w pełni bezprzewodowe.
Produkty szwajcarskiej marki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a ich użytkownicy są zadowoleni z efektów. Urządzenia sprawdzają się nie tylko jako uzupełnienie treningu, ale także wspomagają proces regeneracji. Ich ogromną zaletą jest to, że pozwalają na realizację założeń treningowych nawet wówczas, gdy wskutek kontuzji jest to niemożliwe. Elektro-trening można przeprowadzić leżąc na kanapie. Urządzenia Compex przyspieszają także regenerację mięśni. Elektrostymulacja uniemożliwia gromadzenie się kwasu mlekowego, dzięki czemu nie ma mowy o zakwasach, czy urazach. Co więcej, zapewnia odpowiednie dotlenienie mięśni zarówno przed jak i po wyścigach.