Mamy srebro!

Nasza drużyna w składzie – Damian Papierski, Stanisław Aniołkowski, Karol Wawrzyniak, Szymon Krawczyk zajęła drugie miejsce w wyścigu na dochodzenie rozgrywanym w ramach Orlen Mistrzostw Polski Elity w Kolarstwie Torowym.

Bardzo udany sezon szosowy nasi kolarze mają już za sobą. Nie znaczy to jednak, że przestali się ścigać. Oni wykorzystują każdą okazję, aby się sprawdzić w walce z innymi, bo sportowa rywalizacja to treść ich życia. Wczoraj na torze w Pruszkowie rozpoczęły się ORLEN Mistrzostwa Polski Elity w Kolarstwie Torowym. W wyścigu drużynowym na dochodzenie nasza ekipa w składzie Damian Papierski, Stanisław Aniołkowski, Karol Wawrzyniak, Szymon Krawczyk w wielkim finale drużynie Mazowsze Serce Polski. W biegu o trzecie miejsce zwyciężyła z kolei ekipa UKS Copernicus CCC – SMS Toruń.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy. Dziś natomiast życzymy powodzenia podczas rywalizacji w konkurencjach indywidualnych.

Zdjęcia: Szymon Gruchalski