9 lokata pary Bodnar-Taciak w Duo Normand.

Thomas Dekker (Chipotle Development Team) i Johan Van Summeren (Garmin-Cervélo), zostali zwycięzcami wyścigu parami na czas – Duo Normand. Łukasz Bodnar i Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice) wykręcili 9. czas.

Kolarze mieli do pokonania trasę długości 54,3 kilometra, która prowadziła wokół miejscowości Marigny. Dwójka kolarzy, Dekker i Van Summeren, pokonali te trasę w czasie 1 godziny, sześciu minut i czterdziestu ośmiu sekund. Drugi czas na mecie uzyskała para FDJ, Jérémy Roy oraz Anthony Roux tracąc do zwycięzców 1 minutę i 15 sekund. Trzecia pozycja przypadła dla pary Vacansoleil-DCM, Jens Mouris-Martijn Keizer. Holendrzy do zwycięzców stracili 2 minuty i 6 sekund.

Łukasz Bodnar i Mateusz Taciak przejechali trasę wyścigu w czasie 1 godziny 11 minut i 6 sekund zajmując tym samym 9. pozycję. Do zwycięzców stracili 4 minuty i 18 sekund. Na 27 miejscu ukończyła wyścig para: Paweł Charucki – Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice), a 29. miejsce zajęli Bartłomiej Matysiak z Błażeemj Janiaczykiem (CCC Polsat Polkowice).