Aktualności

CCC Sprandi Polkowice z Kawą dla Kolarzy

Kawa to nieodłączny element kolarstwa, równie istotny i powszechny co żele energetyczne, napoje izotoniczne czy też batony. Trudno bez niej wystartować, czy wyjść na trening. Grupa CCC Sprandi Polkowice cieszy się zatem z nawiązania współpracy z Tomcher Group, dystrybutorem Kawy dla Kolarzy.

W ramach tej współpracy polkowicka grupa otrzyma zapas kawy w limitowanej wersji CCC Sprandi Polkowice.

Kawa dla Kolarzy zawiera w sobie wszystko to co najcenniejsze dla każdego smakosza – smak, aromat, świeżość palonego ziarna oraz moc, tak bardzo potrzebną zawodnikom. Powstała ona poprzez wyselekcjonowanie najlepszych ziaren i daje możliwość cieszenia się jej wspaniałym smakiem zarówno przed, jak i po treningu.

Produkt ten jest stworzony przez kolarzy dla kolarzy i powstał przy współpracy z jedną z najlepszych i bardziej znanych palarni w Polsce.

Kawa dla Kolarzy występuje w trzech różnych wersjach – każda dedykowana jest innej porze dnia i aktywności naszego organizmu:

„Moje Kolarskie Wyzwanie” – klasyczna kawa typu włoskiego. Wyższy stopień upalenia, wspaniała nuta karmelu złamana śliwką, przy dużej intensywności naparu daje dodatkową porcję energii. Charakteryzuje się ciemniejszą barwą i większą ilością kofeiny.

„Keep Calm and Go Cycling” –  idealna mieszanka tuż przed treningiem. Cechuje się orzechowo-czekoladowym smakiem, wysoką intensywność oraz niską kwasowością.

„Tour de Coffee” – składa się w 100% z ziaren Arabiki i jest idealną opcją na koniec dnia, po treningu. Jest to kawa delikatna, cierpka, lekko owocowa (z nutą limonki oraz moreli). Ma niższe stężenie kofeiny i nieco wyższą kwasowość.