Aktualności

COMPRESSPORT partnerem ekipy kolarskiej CCC Polsat Polkowice

W sezonie kolarskim 2014 ekipa CCC Polsat Polkowice pozyskana nowego partnera, którym jest producent odzieży kompresyjnej – firma Compressport.

Wśród wielu firm branży sportowej, które swoimi produktami wspomagają proces przygotowań, treningów a także są pomocne w regeneracji sportowców wielu dyscyplin, znalazła się również firma COMRESSPORT – producent odzieży kompresyjnej.

W przypadku zawodników uprawiających kolarstwo, kompresja mięśni, należy do jednych z najważniejszych zabiegów mających na celu poprawę zdolności do wykonywania przez nie pracy, poprawia ukrwienie i lepszy przepływ krwi w mięśniach która doprowadza substancje odżywcze a także zapobiega nadmiernemu napinaniu mięśni co pomaga w ich szybkiej regeneracji. Dzięki odpowiedniej sile ucisku zastosowanej odzieży kompresyjnej (skarpety, getry, nogawki itp.) na łydki i uda zawodników, można uzyskać lepsze wyniki a także szybciej zregenerować mięśnie po bardzo dużym wysiłku.

Firma COMPRESSPORT, dzięki zastosowaniu najwyższej klasy technologii przy wsparciu specjalistów w dziedzinie kompresji sportowej w nowatorski sposób reaguje na potrzeby z jakimi sportowcy w tym również kolarze, zmagają się na co dzień. Wszystkie kompresyjne produkty powstają z tkanin i włókien, które spełniają najwyższe standardy, co gwarantuje, że są to materiały ekologiczne, godne zaufania i nieszkodliwe dla zdrowia.


Więcej szczegółów na temat produktów kompresyjnych f-my COMPRESSPORT można znaleźć na stronie internetowej www.compressport.pl.

Wszyscy zawodnicy ekipy CCC Polsat Polkowice zostali wyposażeni w komplety odzieży kompresyjnej firmy Compressport a wśród niech są m.in. opaski kompresyjne łydek i ud, skarpetki, nogawki itp.

 

info: A.Dyszyński