Calendar

46 Internationale Rundfahrt Lidice

  • Category: 1.1, 2.1
  • From: 09.06.2011
  • To: 12.06.2011
  • Country: Czech Republic

Wyniki 1.etapu, 9.06 – „SEDLČANY” –  Sedlčany  – Vysoký Chlumec – Sedlčany, 11 km –  jazda indywidualna na czas.

1. Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice)     13:20
2. Milan Kadlec (Dukla Praga)                     0:10
3. Jiri Hochmann (Dukla Praga)                   0:16

4. Tomasz Marczyński            0:20
6. Błażej Janiaczyk                0:29
8. Dariusz Batek                   0:34
9. Tomasz Kiendyś                0:39
17. Adrian Honkisz                1:03
21. Tomasz Smoleń              1:05
27. Paweł Charucki                1:14
29. Kamil Zieliński                1:15
34. Bartłomiej Matysiak         1:35
40. Mateusz Taciak               1:49
42. Sylwester Janiszewski            1:54

Wyniki 2.etapu, 10.06 – „LIDICKÁ“ –  Lidice (40 rund po 3 km), 120 km

1. Tomasz Smoleń (CCC Polsat Polkowice)      2:45:38  
2. Martin Hacecky (Dukla Praga)                         0:03
3. Jiri Hochmann (Dukla Praga)                          0:33
4. Łukasz Bodnar (CCC Polsat Polkowice)            0:36

9. Tomasz Marczyński
11. Sylwester Janiszewski
18. Tomasz Kiendyś                 0:38
34. Adrian Honkisz                   0:54
36. Bartłomiej Matysiak             0:57
45. Błażej Janiaczyk                 1:46
46. Paweł Charucki                   2:07
47. Kamil Zieliński                   5:20
48. Dariusz Batek                    5:20
50. Mateusz Taciak                  6:05

Wyniki 3.etapu, 11.06 – „MILEVSKÁ“ – Milevsko –  Rukáveč – Milevsko (8 rund po 17 km), 136 km

1. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice)        3:24:27
2. Milan Kadlec (Dukla Praga)                                 1:06
3. Jiri Hochmann (Dukla Praga)
4. Adrian Honkisz
5. Sylwester Janiszewski
6. Łukasz Bodnar
9. Tomasz Smoleń          5:43
13. Mateusz Taciak         5:53
14. Bartłomiej Matysiak   5:55
27. Paweł Charucki          6:06
31. Dariusz Batek
38. Kamil Zieliński          6:31

Wyniki 4.etapu, 12.06  – „KŘIVOKLÁTSKÁ“ Křivoklát, Městečko, Křivoklát  (7 rund po 22,1 km), 154,7 km

1. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice)    3:26:25
2. Milan Kadlec (Dukla Praga)                              0:03
3. David Kasek (Cyklo Team Tabor)                     0:06

7. Sylwester Janiszewski                   0:10
21. Adrian Honkisz                          0:36
22. Tomasz Smoleń
23. Kamil Zieliński                           0:55
29. Dariusz Batek                            2:28

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1. Tomasz Marczyński (CCC Polsat Polkowice)        9:50:23
2. Milan Kadlec (Dukla Praga)                     01:10
3. Jiri Hochmann (Dukla Praga)                   01:48
4. Adrian Honkisz                                                   03:06
5. Sylwester Janiszewski                                     03:13

7. Tomasz Smoleń                      06:41
27. Kamil Zieliński                      13:28
28. Dariusz Batek                       13:55