Calendar

Bałtyk Karkonosze

  • Category: PL
  • From: 17.05.2011
  • To: 22.05.2011
  • Country: Poland

Wyniki 1. etapu, Trzebiatów – Stargard Szczeciński, 128 km

1. Marcel Kalz (KED Bianchi Team Berlin)     2:53:18
2. Błażej Janiaczyk (CCC Polsat Polkowice)
3. Wojciech Ziółkowski (BDC Team)

8. Kamil Zieliński
11. Bartłomiej Matysiak
13. Tomasz Kiendyś
17. Dariusz Batek              00:06
30. Adrian Honkisz            06:25
72. Rafał Ratajczyk
77. Mateusz Taciak
82. Tomasz Smoleń
83. Paweł Charucki
96. Sylwester Janiszewski

Wyniki 2. etapu, Sieraków – Grodzisk Wielkopolski, 119 km

1. Błażej Janiaczyk  (CCC Polsat Polkowice)  2: 31: 08
2. Rudiger Selig  (Jenatec Cycling)
3. Theo Reinchard ( KED Bianchi Berlin)

11. Bartłomiej Matysiak
13. Tomasz Smoleń
20. Tomasz Kiendyś
21. Dariusz Batek
36. Kamil Zieliński
37. Adrian Honkisz
87. Rafał Ratajczyk
94. Mateusz Taciak
95. Sylwester Janiszewski
111. Paweł Charucki         01:47

Wyniki 3. etapu, Zbąszynek – Zbąszynek, 105 km

1. Krzysztof Jeżowski (BGŻ Team)    2:18:09
2. Robert Radosz (BDC Team)
3. Rudiger Selig  (Jenatec Cycling)

8. Błażej Janiaczyk
28. Bartłomiej Matysiak
44. Dariusz Batek
52. Tomasz Kiendyś
65. Kamil Zieliński
73. Tomasz Smoleń
94. Mateusz Taciak    0:18
95. Adrian Honkisz
110. Sylwester Janiszewski
111. Rafał Ratajczyk

Wyniki 4. etapu,  Rakoniewice – Kamienna Góra, 225,9 km

1. Kamil Zieliński  (CCC Polsat Polkowice) 5: 30: 46
2. Krzysztof Jeżowski (BGŻ Team)
3. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice)
Wyniki 6. etapu,  Kowary – Lubań, 161 km

1. Artur Detko (BGŻ Team)
2. Radosław Syrojć (Warmińsko-Mazurski KS)
3. Rene Heinze (Jenatec Cycling)
4. Błażej Janiaczyk (CCC Polsat Polkowice)        0:30

11. Tomasz Smoleń                  0:32
12. Bartłomiej Matysiak
13. Dariusz Batek
19. Kamil Zieliński
25. Tomasz Kiendyś
29. Mateusz Taciak
40. Adrian Honkisz                    1:07
45. Rafał Ratajczyk                   1:15
47. Sylwester Janiszewski           1:25
55. Paweł Charucki                    1:38

Klasyfikacja generalna wyścigu:

1. Rober Radosz (BDC Team)                17:49:20
2. Dariusz Baranowski (BDC Team)              00:50
3. Ziółkowski Wojciech (BDC Team)             01:10
4. Dariusz Batek (CCC Polsat Polkowice)      01:16

6. Błażej Janiaczyk             01:21
8. Kamil Zieliński               01:56
9. Tomasz Kiendyś             02:19
10. Bartłomiej Matysiak       02:21
17. Mateusz Taciak            07:53
34. Sylwester Janiszewski    09:49
36. Adrian Honkisz            10:15
51. Charucki Paweł            11:16
56. Tomasz Smoleń            11:48
60. Rafał Ratajczyk            12:10