Calendar

Giro del Trentino

  • Category: 1.HC, 2.HC
  • From: 19.04.2011
  • To: 22.04.2011
  • Country: Italy

Wyniki 1 etapu, Riva del Garda – Arco, dystans 13,4 km (jazda na czas)

1. Andreas Klöden (Ger) Team Radioshack 0:15:24
2. Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD 0:00:01
3. Tiago Machado (Por) Team Radioshack 0:00:08

75. Łukasz Bodnar           0:01:02
79. Marek Rutkiewicz     0:01:04
80. Mariusz Witecki
84. Tomasz Marczyński  0:01:06
109. Jose Mendes           0:01:16
127. Dariusz Batek          0:01:29
137. Adrian Honkisz        0:01:49
142. Jacek Morajko         0:01:59

Wyniki 2 etapu, Dro – Ledro Bezzecca, 184 km

1. Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar    4:47:51
2. Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD
3. Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD    0:00:25

26.  Jose Mendes                            0:00:25
65. Tomasz Marczyński                 0:02:45
66. Marek Rutkiewicz
74. Jacek Morajko                           0:02:56
79. Łukasz Bodnar                           0:04:20
94. Adrian Honkisz                         0:06:27
106. Mariusz Witecki                     0:08:23
116. Dariusz Batek                          0:09:40

Wyniki 3 etapu: Molina di Ledro – Fai della Paganella 185 km

1.  Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Geox-TMC            4:41:05
2.  Tiago Machado (Por) Team RadioShack
3.  Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD                         0:00:03

13. José  Mendes                         0:00:17
38. Tomasz Marczyński                 0:04:39
52. Adrian Honkisz                       0:07:31
70. Mariusz Witecki                      0:14:15
77. Jacek Morajko
90. Marek Rutkiewicz                    0:17:47
106. Łukasz Bodnar
130. Dariusz Batek                       0:22:06

Wyniki 4 etapu, Andalo – Madonna di Campiglioa, dystans 161,5 km

1. Roman Kreuziger (Cze) Pro Team Astana        4:09:03
2. Emanuele Sella (Ita) Androni Giocattoli
3. Jarosław Popowicz (Ukr) Team RadioShack         00:08

38. Marek Rutkiewicz          02:10
56. Jacek Morajko              07:46
57. Mariusz Witecki
62. Tomasz Marczyński
63. Adrian Honkisz
119. Łukasz Bodnar           18:48
126. Dariusz Batek            23:13
DNF. Jose Mendes

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1. Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD             13:54:07
2. Tiago Machado (Por) Team RadioShack             00:07
3. Luca Ascani (Ita) d\’Angelo & Antenucci – Nippo    00:33

44. Tomasz Marczyński   15:32
58. Adrian Honkisz          22:49
59. Marek Rutkiewicz       23:02
66. Jacek Morajko           26:12
75. Mariusz Witecki         30:44
96. Łukasz Bodnar          41:13
125. Dariusz Batek          55:44