Calendar

Hellena Tour

  • Category:
  • From: 17.04.2015
  • To: 19.04.2015
  • Country: Poland

Stage 1 Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour, Warta – Warta 153 km

1. Andrij Wasyljuk (Kolss-BDC)

2. Sergij Lagkuti (Kolss-BDC)

3. Jiri Hochmann (Dukla Praga)

5. Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) 1:17

14. Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice) 1:59

16. Eryk Latoń (CCC Sprandi Polkowice)

35. Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice)

41. Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice)

60. Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice)

61. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice)

73. Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice)

74. Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice)

Stage 2 Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour, Opatówek – Opatówek, 14km (ITT)

1. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice) 18:14

2. Eryk Latoń (CCC Sprandi Polkowice) 0:06

3. Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice) 0:06

5. Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice) 0:09

12. Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice) 0:23

14. Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice) 0:28

41 Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice) 1:24

46. Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice) 1:30

53. Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice) 1:46

Stage 3 Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour, Kalisz – Kazimierz Biskupi, 144km

1. Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice)

2. Andrij Kulyk (Kolss-BDC)

3. Mateusz Nowak (Domin Sport)

12. Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice)

13. Eryk Latoń (CCC Sprandi Polkowice)

20. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice)

36. Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice)

62. Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice)

79. Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice)

80. Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice)

82. Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice)

Stage 4 Szlakiem Bursztynowym – Hellena Tour, 163km

1. Andriy Kulyk (Kolss-BDC)

2. Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice)

3. Mateusz Nowak (Domin Sport)

4. Eryk Latoń (CCC Sprandi Polkowice)

29. Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice)

34. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice)

45. Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice)

52. Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice)

68. Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice)

73. Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice)

77. Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice)

Final general classification

1. Andriy Wasylyuk (Kolss-BDC)

2. Sergiy Lagkuti (Kolss-BDC)

3. Łukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice)

7. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice)

8. Eryk Latoń (CCC Sprandi Polkowice)

10. Tomasz Kiendyś (CCC Sprandi Polkowice)

13. Grzegorz Stępniak (CCC Sprandi Polkowice)

22. Piotr Brożyna (CCC Sprandi Polkowice)

33. Jakub Kaczmarek (CCC Sprandi Polkowice)

42. Kamil Małecki (CCC Sprandi Polkowice)

46. Leszek Pluciński (CCC Sprandi Polkowice)