Calendar

„Lotto Tour” 57. International Cycling Competition Over Mazovia

  • Category: 1.2, 2.2
  • From: 29.07.2014
  • To: 02.08.2014
  • Country: Poland

29.07-02.08.2014

Wyniki Memoriału Marka Cichosza.

1. Nikolay Mihaylov (CCC Polsat Polkowice) – 23 pkt.
2. Adrian Tekliński (Sante Whistle Ziemia Brzeska) – 12 pkt.
3. Sjors Roosen (Cycling Team Jo Piels) – 10 pkt.

1. etap, Nowy Dwór Maz.– Nowy Dwór Maz. (18,4 km, jazda drużynowa na czas):

1. CCC Polsat Polkowice 20:01
2. Cycling Team Jo Piels 00:24
3. BDC MarcPol 00:27
4. Mexller 00:38

2. etap Modlin – Nowy Dwór Mazowiecki (106 km);

1. Tim Reske (LKT Brandenburg) 2:17:16
2. Maurits Lammertink (Jo Piels)
3. Filip Eidsheim (Team Fixit)

8. Jarosław Marycz
32. Tomasz Kiendyś 0:21
51. Nikolay Mihaylov
82. Piotr Gawroński
83. Jacek Morajko
95. Adrian Kurek

Klasyfikacja po 2. etapie;

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 2:37:17
2. Maurits Lammertink (Team Jo Piels) 00:20
3. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 00:21
4. Nikołaj Michajłow (CCC Polsat Polkowice)
5. Adrian Kurek (CCC Polsat Polkowice

3. etap, Kozienice – Kozienice (161,5 km):

1. Alex Rasmussen (Riwal Cycling Team)) 3:56.47
2. Eryk Latoń (BDC MarcPol)
3. Mateusz Komar (BDC MarcPol)

9. Jarosław Marycz
54. Adrian Kurek
56. Tomasz Kiendyś
57. Nikolay Mihaylov
81. Jacek Morajko
84. Piotr Gawroński

Klasyfikacja po 3. etapie:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 6:34.02
2. Eryk Latoń (BDC MarcPol) 00:19
3. Maurits Lammertink (Jo Piels) 00:22
4. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 00:23
5. Nikolay Michaylov (CCC Polsat Polkowice)
6. Adrian Kurek (CCC Polsat Polkowice)

4. etap, Warszawa Wesoła – Wysokie Mazowieckie (216 km):

1. Axel Rasmussen (Riwal) 4:56.11
2. Andris Smirnovs (Rietmu Delfin) 00:03
3. Marosz Kovacz (Dukla Trenczyn)

23. Adrian Kurek 0:03
24. Tomasz Kiendyś
48. Nikolay Mihaylov
51. Piotr Gawroński
57. Jacek Morajko
86. Jarosław Marycz

Klasyfikacja generalna po 4 etapie:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 11:30:14
2. Eryk Latoń (BDC MarcPol) 00:16
3. Mateusz Komar (BDC MarcPol) 00:23
4. Maurits Lammertink (Jo Piels) 00:24
5. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 00:25
6. Nikolay Michaylov (CCC Polsat Polkowice)

5. etap, Wysokie Mazowieckie – Łomża (140 km);

1. Maurits Lammertink (Jo Piels Team) 3:10.06
2. Mateusz Komar (BDC MarcPol)
3. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice)

11. Tomasz Kiendyś
18. Adrian Kurek
23. Jacek Morajko
33. Gawroński Piotr 0:11
38. Nikolay Michaylov 0:21

Klasyfikacja wyścigu po 5 etapie:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 14:40:17
2. Maurits Lammertink (Jo Piels Team) 00:18
3. Eryk Latoń (BDC MarcPol) 00:20
4. Mateusz Komar (BDC MarcPol) 00:21
5. Tomasz Kiendyś 00:29
6. Adrian Kurek

6. etap, Łomża – Nowy Dwór Mazowiecki (184 km):

1. Eryk Latoń (BDC MarcPol) 3:48:14
2. Alex Rasmussen (Riwal)
3. Maurits Lammertink (Cycling Team Jo Piels)

5. Jarosław Marycz
19. Adrian Kurek 0:06
20. Tomasz Kiendyś
30. Gawroński Piotr 0:14
31. Nikolay Michaylov
66. Jacek Morajko 1:01

Klasyfikacji generalna wyścigu:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice) 18:28:31
2. Eryk Latoń (BDC MarcPol) 00:04
3. Maurits Lammertink (Cycling Team Jo Piels) 00:12

7. Tomasz Kiendyś 00:35
6. Adrian Kurek
14. Nikolay Michaylov 01:04
23. Piotra Gawroński 01:21
29. Jacek Morajko 01:57