Calendar

Settimana Internazionale Coppi e Bartali

  • Category: 1.1, 2.1
  • From: 20.03.2013
  • To: 24.03.2013
  • Country: Italy

etap 1a – 20.03, Gatteo – Gatteo 99,5 km

1. Fabio Felline (Androni Giocattoli – Venezuela 2:22:15

2. Mattia Gavazzi (Androni Giocattoli – Venezuela)     0:01

3. Alessandro Bazan ( UnitedHealthcare Pro Cycling)
8. Bartłomiej Matysiak

29. Adrian Kurek            0:19

47. Davide Rebellin

85. Mateusz Taciak

122. Marek Rutkiewicz     4:09

124. Jacek Morajko

129. Jarosław Marycz

139. Grzegorz Stępniak

etap 1b – 20.03, drużynowa jazda na czas, Sant\’Angelo – Gatteo Mare, 11,196 km

1.  KATUSHA „A” (Belkov, Chernetski, Porsev, Vorobyev)                13,15

2. CANNONDALE PRO CYCLING „B” (Basso, Caruso, Moser, Longo Borghini)  13,20

3. TEAM NETAPP ENDURA „A”(Barta, Camano, Huzarsky, Pimenta)  13,23

10. CCC POLSAT POLKOWICE „A” (Rebellin, Morajko, Rutkiewicz, Taciak)  13,41

25. CCC POLSAT POLKOWICE ”B” (Matysiak, Marycz, Kurek, Stępniak)   13,59

2. etap, Gatteo – Sogliano al Rubicone 162,3 km

1. Diego Ulissi (Lampre Merida)         4:33:23

2. Miguel Rubiano Chavez (Androni 0:34

3. Damiano Cunego (Lampre Merida) 1:11

6. Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice) 1:15

83. Marek Rutkiewicz 18:49

113. Mateusz Taciak 19:12

129. Jarosław Marycz 21:23

154.Bartłomiej Matysiak 23:38

164. Adrian Kurek

167. Grzegorz Stępniak 23:51

DNF Jacek Morajko

Klasyfikacja generalna po 2.etapie

1. Diego Ulissi (Lampre Merida)

2. Miguel Rubiano Chavez (Androni 0:58

3. Damiano Cunego (Lampre Merida) 1:17

4. Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice) 1:40

3. etap, Zola Predosa – Piane di Mocogno 157 km

1. Damiano Cunego (Lampre Merida) 4:10:18  (37,6 km/h)

2. Mauro Santambrogio (Vini Fantini-Selle Italia)

3. Matej Mugerli (Adria Mobil)

4. Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice)

56. Mateusz Taciak      3:46

80. Marek Rutkiewicz     10:48

108. Bartłomiej Matysiak 13:12

111. Adrian Kurek 20:51

112. Jarosław Marycz

142. Grzegorz Stępniak 21:11

4. etap, Crevalcore – Crevalcore, 14,3 km (jazda indyw. na czas)

1. Adriano Malori (Lampre-Merida) 16\\\’ 14\\\’\\\’

2. Anton Vorobyev (Katiusza Team) + 14\\\’\\\’

3. Moreno Moser (Cannondale Pro Cycling) + 16\\\’\\\’

16. Adrian Kurek 17:07

31. Jarosław Marycz 17:19

43. Mateusz Taciak 17:30

75. Marek Rutkiewicz 17:48

77. Bartłomiej Matysiak 17:48

85. Grzegorz Stępniak 17:54

86. Davide Rebellin 17:54

Klasyfikacja generalna:

1. Diego Ulissi (Lampre-Merida) 11:19:13

2. Damiano Cunego (Lampre-Merida) + 1:35

3. Miguel Angel Rubiano Chavez (Androni Giocattoli-Vénézuéla) + 1:48
8. Davide Rebellin (CCC Polsat Polkowice) + 2:41

5. etapu,  Monticelli Terme – Fiorano Modenese 120 km

1. Damiano Caruso (Cannondale Pro Cycling) 3:00:13  (41,75 km/h)

2. Alessandro Mazzi (Utensilnord Ora24.eu)       0:13

3. Boris Shpilevsky (Lokosphinx)       1:28

24. Marek Rutkiewicz 9:46

32. Jarosław Marycz

41. Davide Rebellin

62. Bartłomiej Matysiak

63. Mateusz Taciak

67. Adrian Kurek

112. Grzegorz Stepniak 13:09

Klasyfikacja generalna:

1. Diego Ulissi (Lampre-Merida) 11 h 19\’ 13\”

2. Damiano Cunego (Lampre-Merida) + 1\’ 35\’\’

3. Miguel Angel Rubiano Chavez (Androni Giocattoli-Vénézuéla) + 1\’ 48\’\’

8. Davide Rebellin   2:41

57. Mateusz Taciak 24:00

76. Marek Rutkiewicz 34:48

84. Bartłomiej Matysiak 38:28

95. Adrian Kurek 45:26

98. Jarosław Marycz 47:25

108. Grzegorz Stępniak 50:50

Zapisz do pdf   Wersja do druku