Calendar

XX Wyścig Kolarski Bałtyk Karkonosze

  • Category: PL
  • From: 20.05.2012
  • To: 26.05.2012
  • Country: Poland

1.etap, Kołobrzeg – Gryfice, 105,5 km

1. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice)    2:24:25
2. Łukasz Bodnar (BGŻ Team)
3. Kamil Gradek (GKS Cartusia Kartuzy)

6. Sylwester Janiszewski        0:20
15. Nikolay Mihaylov
16. Bartłomiej Matysiak
17. Marek Rutkiewicz
19. Łukasz Owsian
28. Kamil Zieliński
32. Grzegorz Stepniak
53. Paweł Charucki
57. Adrian Honkisz
67. Piotr Gawroński
69. Mateusz Taciak

2. etap,  Gryfice – Nowogard, 67,4 km

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) 1:18.54
2. Adam Wadecki (BDC MarcPol)
3. Błażej Janiaczyk (BGŻ Team)

7. Bartłomiej Matysiak
17. Kamil Zieliński
19. Mateusz Taciak
23. Tomasz Kiendyś
30. Nikolay Mihaylov
31. Łukasz Owsian
32. Adrian Honkisz
33. Paweł Charucki
66. Piotr Gawroński
75. Sylwester Janiszewski

3. etap, Zbąszynek – Zbąszynek, 114 km

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)  – 2:38.38
2. Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol)
3. Adam Wadecki (BDC MarcPol)

10. Sylwester Janiszewski
16. Marek Rutkiewicz
30. Tomasz Kiendyś
32. Łukasz Owsian
35. Batłomiej Matysiak
36. Kamil Zieliński
42. Paweł Charucki
46. Mateusz Taciak
47. Adrian Honkisz
58. Nikolay Mihaylov
64. Piotr Gawroński

4.etap, kryterium w Wolsztynie, 54 km

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)
2. Adam Wadecki (BDC MarcPol)
3. Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice)

Wyniki kryterium na punkty:

1. Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice)
2. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice)
3. Piotr Gawroński (CCC Polsat Polkowice)

5. etap, Krosno Odrzańskie – Żary, 178,6 km:

1. Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol)   -4:27.59
2. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)
3. Piotr Wadecki (BDC MarcPol)

8. Sylwester Janiszewski
19. Kamil Zieliński
25. Adrian Honkisz
33. Marek Rutkiewicz
36. Tomasz Kiendyś
37. Łukasz Owsian
42. Paweł Charucki
57. Piotr Gawroński
61. Nikolay Mihaylov
66. Bartłomiej Matysiak
DNF Mateusz Taciak

8. etap – Kowary – Karpacz (81,9 km)

1. Robert Radosz (BDC MarcPol)   -2:26.1
2. Nikołaj Michajłow (Bułgaria – CCC Polsat Polkowice) – strata 1 s
3. Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ)  – 3 s
4. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) – 40 s
5. Sylwester Janiszewski (CCC Polsat Polkowice) – 1.11
6. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) – 1.13

10. Piotr Gawroński – 1.46
12. Łukasz Owsian – 2.16
14. Paweł Charucki – 2.29
32. Adrian Honkisz – 18.15
33. Bartłomiej Matysiak
34. Grzegorz Stępniak
35. Kamil Zieliński

Końcowa klasyfikacja 20. Wyścigu Bałtyk – Karkonosze:

1. Nikołaj Michajłow (CCC Polsat Polkowice) 19:11.22
2. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice) – strata 7 s
3. Robert Radosz (BDC MarcPol) – 38 s

6. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) – 1.13
7. Sylwester vJaniszewski – 1.44
11. Łukasz Owsian – 3.43
14. Piotr Gawroński – 4.14
15. Paweł Charucki – 4.19
23. Kamil Zieliński – 20.11
26. Grzegorz Stepniak – 20.58
30. Adrian Honkisz – 21.53
31. Bartłomiej Matysiak – 21.56