Calendar

XXVII Wyścig Kolarski Szlakiem Bursztynowym

  • Category: 1.1, 2.1
  • From: 12.04.2012
  • To: 15.04.2012
  • Country: Poland

1. etap, Warta – Warta, 155 km

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)    3:34:42
2. Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol)
3. Adam Wadecki (BDC MarcPol)

28. Bartłomiej Matysiak
34. Marek Rutkiewicz
44. Kamil Zieliński
52. Adrian Honkisz
55. Mateusz Taciak
62. Tomasz Kiendyś
66. Nikolay Mihaylov
79. Sylwester Janiszewski
93. Paweł Charucki

Klasyfikacja generalna wyścigu po 1.etapie:

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)    3:34:32
2. Konrad Dąbkowski (BDC MarcPol)        0:02
3. Adam Wadecki (BDC MarcPol)            0:03
4. Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice)        0:04
5. Nikolay Mihaylov (CCC Polsat Polkowice)    0:08
8. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice)    0:08

2. etap, jazda indywidualna na czas, Opatówek – Opatówek, 14 km

1. Rutkiewicz Marek (CCC Polsat Polkowice)   17:35:59
2. Nowak Mateusz (KTK Kalisz)                             17:55:14
3. Kurek Adrian (Utensilnord-Named)                      18:00:62
4. Mihaylov Nikolay (CCC Polsat Polkowice)             18:01:40

7. Taciak Mateusz               18:07:41
13. Stępniak Grzegorz          18:20:83
16. Matysiak Bartłomiej        18:28:57
20. Kiendyś Tomasz            18:40:94
32. Janiszewski Sylwester     19:01:99
41. Honkisz Adrian               19:14:34
46. Charucki Paweł             19:17:92
58. Zieliński Kamil               19:31:23

3. etap, Kalisz – Kazimierz Biskupi, 103 km,

1. Stępniak Grzegorz (CCC Polsat Polkowice)    2:42:25
2. Dąbkowski Konrad (BDC MarcPol)
3. Kankovski Alois (ACS Dukla Praga)

16. Rutkiewicz Marek
24. Janiszewski Sylwester
26. Kiendyś Tomasz
30. Matysiak Bartłomiej
33. Charucki Paweł
36. Zieliński Kamil
38. Taciak Mateusz
42. Honkisz Adrian
121. Mihaylov Nikolay    0:55

Klasyfikacja generalna po 3 etapie,

1. Rutkiewicz Marek (CCC Polsat Polkowice)            6:34:41
2. Nowak Mateusz (KTK Kalisz)                                       0:20
3. Stępniak Grzegorz (CCC Polsat Polkowice)                  0:23
4. Bartkiewicz Andrzej (Wibatech –Ziemia Brzeska)      0:29
5. Taciak Mateusz (CCC Polsat Polkowice)                       0:33

12. Matysiak Bartłomiej                    0:50
15. Kiendyś Tomasz                          1:06
20. Mihaylov Nikolay                         1:20
28. Honkisz Adrian                            1:34
32. Charucki Paweł                            1:43
37. Zieliński Kamil                             1:57
38. Janiszewski Sylwester

4. etap wyścigu, Wieluń – Kalisz, 129 km,

1. Kankovsky Alois (ACS Dukla Praga)         2:54:06
2. Stępniak Grzegorz (CCC Polsat Polkowice)   
3. Dąbkowski Konrad (BDC MarcPol)

5. Rutkiewicz Marek
16. Taciak Mateusz
19. Kiendyś Tomasz
22. Zieliński Tomasz
27. Matysiak Bartłomiej
28. Janiszewski Sylwester
31. Charucki Paweł        0:37
46. Honkisz Adrian
63. Mihaylov Nikolay        1:56

Klasyfikacja końcowa wyscigu

1. Rutkiewicz Marek (CCC Polsat Polkowice)        9:28:45
2. Stępniak Grzegorz (CCC Polsat Polkowice)             0:19
3. Nowak Mateusz (KTK Kalisz)                                   0:22
4. Taciak Mateusz (CCC Polsat Polkowice)                  0:35

8. Matysiak Bartłomiej          0:52
9. Kiendyś Tomasz                1:05
28. Janiszewski Sylwester    1:56
29. Zieliński Kamil                1:59
32. Honkisz Adrian               2:13
33. Charucki Paweł               2:22
39. Mihaylov Nikolay            3:18