Kalendarz

Bayern Rundfahrt

  • Kategoria: 1.HC, 2.HC
  • Od: 25.05.2011
  • Do: 29.05.2011
  • Kraj: Niemcy

Etap 1. – 25 maja: Pfarrkirchen – Freystadtm 223.2km:

1. Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling                      5:20:26
2. André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice
3. Heinrich Haussler (Aus) Team Garmin-Cervelo

50. José Mendes
74. Marek Rutkiewicz
81. Tomasz Marczyński
89. Łukasz Bodnar
96. Mariusz Witecki

Etap 2. – 26 maja: Freystadt – Bad Gögging 205 km:

1. John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad     5:10:03
2. Marcel Kittel (Ger) Skil-Shimano
3. Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling

45. Jose Mendes
55. Marek Rutkiewicz
63. Łukasz Bodnar
65. Tomasz Marczyński
86. Andre Schulze
90. Jacek Morajko

Etap 3. – 27 maja: Bad Gögging – Aichach 180.8km:

1. Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad      4:28:01
2. Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling
3. Wesley Sulzberger (Aus) FDJ

20. Marek Rutkiewicz            0:05:18
22. Jacek Morajko
35. Tomasz Marczyński
44. Jose Mendes
51. Łukasz Bodnar
72. Andre Schulze
77. Mariusz Witecki

Etap 4. – 28 maja: jazda indywidualna na czas 26 km,

1. Bradley Wiggins (GBr) Sky Procycling             0:30:08
2. Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek            0:00:33
3. Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling    0:00:46

14. Łukasz Bodnar              0:01:39
40. Tomasz Marczyński        0:02:40
41. Jose Mendes                 0:02:41
56. Marek Rutkiewicz           0:03:00
72. Jacek Morajko               0:03:28
73. Mariusz Witecki             0:03:29
111. Andre Schulze              0:05:24

Etap 5. – 29 maja: Friedberg –  Moosburg, 162,1km:

1. Giacomo Nizzolo (Leopard Trek)        3:40:00
2.  John Degenkolb (Ger) HTC-Highroad
3. Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling
4. André Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice

28. Tomasz Marczyński
38. Marek Rutkiewicz
76. Jose Mendes
83. Jacek Morajko
85. Łukasz Bodnar
90. Mariusz Witecki

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1. Geraint Thomas (GBr) Sky Procycling           19:09:36
2. Nicki Sörensen (Den) Saxo Bank Sungard      0:00:17
3. Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad              0:00:19

21. Łukasz Bodnar          0:05:59
31. Tomasz Marczyński   0:07:00
32. José Mendes            0:07:01
36. Marek Rutkiewicz      0:07:19
42. Jacek Morajko          0:07:48
68. Mariusz Witecki        0:15:20
87. André Schulze          0:17:09