Kalendarz

Etoile de Bessèges

  • Kategoria: 1.1, 2.1
  • Od: 05.02.2014
  • Do: 09.02.2014
  • Kraj: Francja

WYNIKI

1.etap, Bellegarde – Beaucaire, 154 km;

1. Sander Helven (Topsport Vlaanderen-Baloise) 3:27:02
2. Laurens De Vreese (Wanty-Groupe Gobert)
3. Benoît Jarrier (Bretagne-Séché Environnement).

27. Maciej Paterski 0:22
54. Łukasz Owsian
64. Davide Rebellin
141. Adrian Kurek 8:31
145. Jacek Morajko
147. Branislau Samoilau
148. Mateusz Taciak1
49. Adrian Honkisz

2.etap, Nîmes – Saint-Ambroix, 149 km;

1. Nacer Bouhanni (FDJ.fr) 3:32:55
2. John Degenkolb (Giant-Shimano)
3. Yauheni Hutarovich (AG2R La Mondiale)

38. Maciej Paterski
54. Łukasz Owsian
72. Davide Rebellin
90. Adrian Honkisz
100. Branislau Samoilau
109. Jacek Morajko
113. Mateusz Taciak
116. Adrian Kurek

3. etap, Bessèges – Bessèges (152,6 km):

1. Bryan Coquard (Team Europcar) 3:46:11
2. Nacer Bouhanni (FDJ.fr)
3. John Degenkolb (Team Giant-Shimano)

40. Adrian Honkisz
47. Łukasz Owsian
48. Davide Rebellin
82. Adrian Kurek
93. Jacek Morajko
94. Mateusz Taciak
96. Branislau Samoilau

4. etap, Goudargues – Laudun, 156 km;

1. Bryan Coquard (Europcar) 3:41:28
2. John Degenkolb (Giant Shimano)
3. Tony Gallopin (Lotto Belisol)

12. Davide Rebellin
36. Łukasz Owsian
48. Adrian Honkisz
75. Mateusz Taciak
77. Jacek Morajko
78. Branislau Samoilau
90. Adrian Kurek

5. etap, Alès , 10,7 km, (jazda indywidualna na czas);

1. Tobias Ludvigsson (Giant Shimano) 15:37
2. Jérôme Coppel (Cofidis) 0:04
3. Sonny Colbrelli (Bardini -CSF) 0:11

8. Mateusz Taciak 0:27
15. Davide Rebellin 0:37
24. Adrian Kurek 0:45
34. Jacek Morajko 0:53
39. Łukasz Owsian 1:00
62. Adrian Honkisz 1:17
85. Branislau Samoilau 1:34

Klasyfikacja końcowa wyścigu:

1. Tobias Ludvigsson (Giant-Shimano) 14:43:35
2. Jerome Coppel (Cofidis) 00:04
3. John Degenkolb (Giant-Shimano) 00:05

11. Davide Rebellin 0:37
27. Łukasz Owsian 1:00
87. Mateusz Taciak 8:36
90. Adrian Kurek 8:54
93. Jacek Morajko 9:02
96. Adrian Honkisz 9:26
99. Branislau Samoilau 9:43