Kalendarz

Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2013

  • Kategoria: 1.1, 2.1
  • Od: 12.04.2013
  • Do: 14.04.2013
  • Kraj: Polska

1 etap (Warta – Warta, 165 km):

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) 3:46.17

2. Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ)

3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)

4. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice)

5. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice).
Klasyfikacja po pierwszym etapie:   

1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice) 3:46.07

2. Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ)        strata 4 s

3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)    6 s

4. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice)  6 s

5. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice)   10 s

 

3 etap (Kalisz – Kazimierz Biskupi, 113 km)
1. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)     2:41.32

2. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice)

3. Konrad Dąbkowski (BDC Marcol)

 

8. Jarosław Marycz

16. Marek Rutkiewicz

17. Łukasz Owsian

18. Tomasz Kiendyś

19. Piotr Gawroński

21. Mateusz Nowak

24. Adrian Honkisz

28. Mateusz Taciak

50. Josef Cerny 1:31

64. Adrian Kurek 2:18

92. Nikolay Mihaylov 2:51

109. Jacek Morajko 3:36

Klasyfikacja po trzech etapach:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice)     6:45.27

2. Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ)                        strata 6 s

3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)                  6

4. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice)               21

5. Przemysław Kasperkiewicz (De Jonge)                   36

6. Grzegorz Stępniak (CCC Polsat Polkowice)             40

 

4 etap (Ostrzeszów – Kalisz, 136.5 km)

1. Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat Polkowice) – 3:06.30

2. Paweł Brylowski (Bank BGŻ)

3. Ondrej Rybin (Czechy/Dukla Praga)

 

10. Jarosław Marycz

11. Marek Rutkiewicz

17. Mateusz Taciak

23. Łukasz Owsian

39. Grzegorz Stępniak

40. Piotr Gawroński

41. Adrian Honkisz

48. Tomasz Kiendyś 0:19

93. Mateusz Nowak 1:50

95. Jacek Morajko

104. Adrian Kurek

120. Josef Cerny 6:18

Końcowa klasyfikacja indywidualna:

1. Jarosław Marycz (CCC Polsat Polkowice)        9:51:57

2. Mateusz Taciak (CCC  Polsat Polkowice)           0:06 

3. Marek Rutkiewicz (CCC Polsat Polkowice)          0:21  

 

5. Grzegorz Stępniak     0:40

7. Piotr Gawroński       0:54

10. Łukasz Owsian        1:17

12. Tomasz Kiendyś 1:46

13. Adrian Honkisz 2:00

16. Nikolay Mihaylov 4:29

23. Mateusz Nowak 8:17

28. Bartłomiej Matysiak 12:24

52. Adrian Kurek 15:51

79. Jacek Morajko 17:46

90. Josef Cerny 19:52