Kalendarz

Szlakiem Grodów Piastowskich

  • Kategoria: 1.1, 2.1
  • Od: 05.05.2011
  • Do: 08.05.2011
  • Kraj: Polska

Wyniki 1. etapu, Jawor – Legnica

1. Hochmann Jiri  (Dukla Praha)     4h 58\’ 21\”
2. Janiaczyk Błażej (CCC Polsat Polkowice)
3. Eric Baumann (Team NetApp)

13. Marek Rutkiewicz
34. Łukasz Bodnar
42. Mariusz Witecki
49. Tomasz Marczyński
51. Tomasz Kiendyś
56. Jacek Morajko
109. Andre Schulze    01:42

Wyniki 2.  etapu, Polkowice – Polkowice, 26.7 km (jazda indywidualna na czas):

1. Vrečer Robert (Perutnina Ptuj)                    0h 33\’ 26\”
2. Gazvoda Gregor (Perutnina Ptuj)                   + 00\’37\”
3. Bodnar Łukasz (CCC Polsat Polkowice)             + 00\’38\”
4. Rutkiewicz Marek (CCC Polsat Polkowice)        + 00\’44\”
5. Kiendyś Tomasz (CCC Polsat Polkowice)           + 00\’59\”

18. Janiaczyk Błażej             + 01\’43\”
22. Marczyński Tomasz         + 01\’54\”
26. Morajko Jacek                + 02\’03\”
33. Witecki Mariusz               + 02\’20\”
118. Schulze Andre               + 06\’08\”

Wyniki 3.etapu, Lubin – Lubin, 72,3 km

1. Thomel Tino (Team NSP)                       1h 41\’ 49\”
2. Baumann Eric (Team NetApp)                    + 00\’00\”
3. Stępniak Grzegorz (Kadra Narodowa)          + 00\’00\”

16. Janiaczyk Błażej
30. Marczyński Tomasz
40. Rutkiewicz Marek
44. Bodnar Łukasz
80. Kiendyś Tomasz
90. Morajko Jacek
116. Witecki Mariusz        + 02\’12\”
119. Schulze Andre          + 02\’31\”

Wyniki 4.etapu Świdnica – Dzierżoniów, 167 km,

1. Rutkiewicz Marek (CCC Polsat Polkowice)                4h 40\’ 18\”
2. Danculowić Tomislav (Loborika Favorit Team)         + 00\’00\”
3. Camano Ortuzar Iker (Endura Racing)                   + 00\’00\”

4. Bodnar Łukasz
9. Marczyński Tomasz      + 01\’47\”
17. Janiaczyk Błażej         + 03\’00\”
27. Morajko Jacek            + 03\’00\”
40. Kiendyś Tomasz         + 05\’51\”
60. Witecki Mariusz          + 17\’57\”
DNF Schulze Andre

Klasyfikacja generalna wyścigu

1. VREČER Robert  ( Perutnina Ptuj)                   11h 53\’54\’\’
2. RUTKIEWICZ Marek   (CCC Polsat Polkowice)           00\’34\”
3. BODNAR Łukasz   (CCC Polsat Polkowice )                 00\’38\”

11. Marczyński Tomasz               03\’41\”
14. Janiaczyk Błażej                    04\’35\”
15. Morajko Jacek                       04\’55\”
25. Kiendyś Tomasz                    06\’50\”
64. Witecki Mariusz                     22\’29\”