Kalendarz

Tour Méditerranéen Cycliste Professionnel

  • Kategoria: 1.1, 2.1
  • Od: 13.02.2014
  • Do: 16.02.2014
  • Kraj: Francja

WYNIKI

1.etap, Argeles-sur-Mer – Montagnac, 223,5 km

1. John Degenkolb (Team Giant-Shimano) 5:34:01
2. Danilo Napolitano (Wanty-Groupe Gobert)
3. Sony Colbrelli ( Bardiani-CSF)

36. Davide Rebellin
78. Marek Rutkiewicz
79. Tomasz Kiendyś
89. Bartłomiej Matysiak
98. Grzegorz Stepniak 01:181
07. Piotr Gawroński 01:47
134. Nikolay Mihaylov 06:45
154. Jarosław Marycz 08:20

2.etap, Cadolive – Rousset, 170,6 km

1. John Degenkolb (Team Giant-Shimano) 4:16:39
2. Yannick Martinez (Team Europcar)
3. Armindo Fonseca (Bretagne – Seche Environnement)

43. Davide Rebellin
68. Grzegorz Stępniak 02:11
70. Jarosław Marycz
71. Tomasz Kiendyś
82. Bartłomiej Matysiak
91. Marek Rutkiewicz
111. Nikolay Mihaylov 05:58
Piotr Gawroński – limit czasu

3.etap, Lambesc – Saint Rémy de Provence, 63 km

1. John Degenkolb (Team Giant-Shimano) 1:18:48
2. Thor Hushovd (BMC Racing)
3. Sonny Colbrelli (Bardiani-CSF)

13. Bartłomiej Matysiak
22. Marek Rutkiewicz
38. Tomasz Kiendyś
40. Jarosław Marycz
46. Davide Rebellin
68. Grzegorz Stępniak
90. Nikolay Mihaylov

4.etap, Saint Rémy de Provence, 18,2 km (jazda indywidualna na czas)

1. Stephen Cummings (BMC Racing) 24:27
2. Riccardo Zoidl (Trek Factory Racing) 0:04
3. Sylvian Chavanel (IAM Cycling) 0:10

38. Davide Rebellin 1:24
56. Nikolay Mihaylov 1:78
60. Tomasz Kiendyś 1:82
66. Jarosław Marycz 1:88
75. Marek Rutkiewicz 1:96
78. Grzegorz Stępniak 2:00
112. Bartłomiej Matysiak 2:75

5.etap, Bandol – Toulon (Mont-Faron), 192,7 km

1. Jean-Christophe Peraud (AG2R La Mondiale) 4:57:53
2. Eduardo Sepulveda (Bretange) 0:05
3. Stefan Denifl (IAM Cycling) 0:11

11. Davide Rebellin 0:29
71. Tomasz Kiendyś 3:33
80. Bartłomiej Matysiak 4:14
91. Marek Rutkiewicz 5:49
92. Nikolay Mihaylov 5:51
121. Jarosław Marycz 10:20
122. Grzegorz Stępniak

Klasyfikacja generalna wyścigu

1. Stephen Cummings (BMC Racing) 16:31:59
2. Jean-Christophe Peraud (AG2R La Mondiale) 0:04
3. Riccardo Zoidl (Trek Factory bRacing) 0:10

14. Davide Rebellin 1:42
55. Tomasz Kiendyś 7:15
66. Bartłomiej Matysiak 8:44
72. Marek Rutkiewicz 9:45
92. Grzegorz Stępniak 15:38
110. Nikolay Mihaylov 20:01
116. Jarosław Marycz 20:28