Kalendarz

Tour of South Africa

  • Kategoria: 1.2, 2.2
  • Od: 19.02.2011
  • Do: 26.02.2011
  • Kraj: RPA

Wyniki 1. etapu Menlyn Park Shopping Centre – Montecasino 154 km

1. Kristian House (Rapha Condor Sharp) 03:42:03
2. Herman Fouche (DCM) 02:22
3. Milan Kadlec (Czech Republic)

43. Tomasz Smoleń
45. Dariusz Batek
48. Tomasz Kiendyś
61. Mariusz Witecki
79. Mateusz Taciak
105. Andre Schulze 08:02

Wyniki 2. etapu: NEUTRALIZACJA 

Wyniki 3. etapu: Nelson Mandela Bay Stadium – Summer Strand 177 km

1. Yohann Gene (Fra) Team Europcar 4:05:27
2. Johann Rabie (RSA) Team Bonitas
3. Gregory Habeaux (Bel) Veranda\’s Willems – Accent

31. Dariusz Batek 00:42
78. Mariusz Witecki 10:53
81. Tomasz Smoleń
84. Tomasz Kiendyś
98. Mateusz Taciak
105 André Schulze (Ger) 10:58

Wyniki 4. etapu: Bloukrans Bridge – George 153 km

1. Davide Torosantucci (Ita) d\’Angelo & Antenucci – Nippo 3:30:22
2. Kévin Reza (Fra) Team Europcar 00:18
3. Darren Lill (RSA) DCM

26. Dariusz Batek 02:23
61. Tomasz Kiendyś 09:39
88. Mariusz Witecki 18:31
89. Tomasz Smoleń
93. Mateusz Taciak
104. André Schulze (Ger) 22:58

Wyniki 5. etapu: Oudtshoorn – Barrydale 175km

1. Bernardo Riccio (Ita) d\’Angelo & Antenucci – Nippo 4:34:04
2. Daryl Impey (RSA) MTN Qhubeka
3. Christoff Van Heerden (RSA) MTN Qhubeka

9. Tomasz Smoleń
11. André Schulze (Ger)
63. Tomasz Kiendyś
66. Dariusz Batek
77. Mariusz Witecki
82. Mateusz Taciak 00:16

Wyniki 6. etapu: Hermanus – Old Helshoogte, 140km

1. Darren Lill (RSA) DCM 3:18:26
2. Johann Rabie (RSA) Team Bonitas 00:18
3. Jacobus Venter (RSA) Veranda\’s Willems 00:20

56. Dariusz Batek 10:00
66. Tomasz Kiendyś
67. Tomasz Smoleń
70. Mateusz Taciak
71. Mariusz Witecki
98. Andre Schulze (Ger) 21:14

Wyniki 7. etapu: Paarl – Paarl, 104 km

1. Bernardo Riccio (Ita) d\’Angelo & Antenucci 2:24:01
2. Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1
3. Yohann Gene (Fra) Team Europcar
4. Andre Schulze (Ger) CCC Polsat Polkowice

52. Tomasz Smoleń 00:10
54. Tomasz Kiendyś
58. Dariusz Batek
61. Mariusz Witecki
75. Mateusz Taciak 00:36

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1. Kristian House (GBr) Rapha Condor – Sharp 21:35:16
2. Johann Rabie (RSA) Team Bonitas 02:09
3. Daryl Impey (RSA) MTN Qhubeka 02:11

35. Dariusz Batek 14:44
65. Tomasz Kiendyś 33:57
82. Tomasz Smoleń 42:49
83. Mariusz Witecki
85. Mateusz Taciak 43:47
95. Andre Schulze 1:02:19