Kalendarz

Tour the Quinkhai Lake

  • Kategoria: 1.HC, 2.HC
  • Od: 01.07.2011
  • Do: 10.07.2011
  • Kraj: Chiny

Wyniki 1.etapu, Xining – Xining, 132,2 km

1.  Aaron Kemps (Aus) V Australia         2:54:49
2.  Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
3.  Jacobe Keough (USA) Unitedhealthcare Pro Cycling

20. Błażej Janiaczyk
46. Sylwester Janiszewski
94. Jacek Morajko
95. Marek Rutkiewicz
97. Mariusz Witecki
98. Jose Mendes
119. Mateusz Taciak

Wyniki 2.etapu, Xining – Quinghai Lake, 146,4 km

1. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)         3:09:41
2. Matej Mugerli (Perutnina Ptuj)
3. Abbas Saeidi Tanha (Azad University)        3:09:50

9. Marek Rutkiewicz            3:09:53
19. Jacek Morajko              3:10:19
23. Mariusz Witecki
43. Sylwester Janiszewski    3:11:23
50. Błażej Janiaczyk
79. Jose Mendes

Wyniki 3.etapu, Quinghai Lake – Bird Islan , 120,6 km

1. Gregor Gazvoda (Perutnina Ptuj)    2:47:49
2. Dmitry Gruzdev (Kazachstan)
3. Boris Shpilevsky (Tabriz Petrochemical)

12. Błażej Janiaczyk
27. Mateusz Taciak
30. Marek Rutkiewicz
37. Jacek Morajko
39. Mariusz Witecki
60. Sylwester Janiszewski  3:32
101. Jose Mendes            4:34

Wyniki 4.etapu, Quinghai  Bird Island – Xihaizhen , 152 km

1. Robert Forster  (UnitedHealthcare)    3:34:05
2. Andrea Pasqualon (Colnago-CSF Inox)
3. Sacha Modolo  (Colnago-CSF Inox)

6. Sylwester Janiszewski
12. Błażej Janiaczyk
40. Marek Rutkiewicz
42. Jose Mendes
54. Mariusz Witecki
61. Mateusz Taciaak
88. Jacek Morajko

Wyniki 6.etapu, Qilian – Qilian, 103 km,

1. Yuriy Metlushenko (Reprezentacja Ukrainy)        2:13:03
2. Robert Forster (Unitedhealthcare Pro Cycling)
3. Sacha Modolo (Colnago CSF-Inox).

13. Błażej Janiaczyk
17. Sylwester Janiszewski
42. Marek Rutkiewicz
56. Mariusz Witecki
59. Mateusz Taciak
73. Jacek Morajko
74. Jose Mendes

Wyniki 7.etapu, Qilian – Menyuan, 170 km,

1. Mehdi Sohrabi (Tabriz Petrochemical Team)  3:43:22
2. Matija Kvasina (Loborika Favorit Team)
3. Estifanos Kebede Gebresilassie (Marco Polo Cycling Team)

16. Błażej Janiaczyk        0:28
19. Sylwester Janiszewski
21. Marek Rutkiewicz
49. Mateusz Taciak
61. Mariusz Witecki
74. Jacek Morajko
79. Jose Mendes

Wyniki 8.etapu, Xining – Lanzhou, 239,2 km,

1. Rico Rogers (NZl) Giant Kenda Cycling Team     5:13:51
2. Jaan Kirsipuu (Est) Champion System
3. Yuriy Metlushenko (Ukr) Ukraine
4. Sylwester Janiszewski (Pol) CCC Polsat Polkowice

15. Marek Rutkiewicz
48. Mariusz Witecki
49, Mateusz Taciak
50. Jacek Morajko
100. Jose Mendes
123. Błażej Janiaczyk        01:53

Wyniki 9.etapu, Lanzhou, 94 km,

1. Sacha Modolo (Colnago CSF-Inox)
2. Boris Shpilevsky (Tabriz Petrochemical Team)
3. Jacob Keough (UnitedHealthcare Pro Cycling)

15. Sylwester Janiszewski

Klasyfikacja końcowa wyścigu

1. Gregor Gazvoda (Perutnina Ptuj)
2. Dmitry Gruzdev (Kazachstan)
3. Mateusz Taciak (CCC Polsat Polkowice)

11. Marek Rutkiewicz
15. Jacek Morajko
18. Mariusz Witecki
34. Błażej Janiaczyk
39. Sylwester Janiszewski
48. Jose Mendes