Aktualności

ICEstripe partnerem ekipy CCC Polsat Polkowice

W sezonie kolarskim 2014 ekipa CCC Polsat Polkowice pozyskała nowego partnera wspierającego, którym została firma ICEstripe.

Firma ICEstripe jest producentem unikalnej kolekcji identyfikatorów osobistych w postaci opasek, które zapina się na przegubie dłoni. Znajdują się na nich indywidualne dane osobowe posiadacza a mianowicie: imię i nazwisko, grupa krwi, informacje o chorobach na które cierpi posiadacz ICEstripe a także numer kontaktowy do osoby bliskiej, którą należy zawiadomić w razie nagłego wypadku.

W opaski zostali wyposażeni wszyscy zawodnicy oraz cała obsługa ekipy CCC Polsat Polkowice. Opaski wersji Sport, które otrzymała ekipa, są gadżetem, który dzięki informacjom na nich zawartych może podczas wypadku uratować nam życie – oby nigdy nie musiały być potrzebne.

Firma ICEstripe wspiera grupy polskich sportowców, którzy najczęściej narażeni są na nagłe zdarzenia i niebezpieczne wypadki. Wśród tej grupy są również kolarze i dlatego ekipa CCC Polsat Polkowice rozpoczęła z ICEstripe współpracę.


Opaska ICEstripe w wersji Sport.

Więcej informacji na stronie www.icesport.pl

 

info:A.Dyszyński, foto ze strony www.icesport.pl