Aktualności

Kolarze CCC z wizytą u sponsora pomocniczego, w firmie Catlike.

W dniu 20.03.br. ekipa CCC Polsat Polkowice, udając się na wyścig etapowy do Portugalii, złożyła wizytę u jednego ze sponsorów pomocniczych ekipy, w firmie Catlike – producenta kasków.

We wtorek, ekipa kolarska CCC Polsat Polkowice w składzie: Marek Rutkiewicz, Bartłomiej Matysiak, Mateusz Taciak, Grzegorz Stępniak, Adrian Honkisz, Paweł Charucki, Nikolay Mihailov i Łukasz Owsian, udając się na wyścig etapowy Volta ao Alentejo w Portugalii, złożyła wizytę w firmie Catlike, sponsora pomocniczego ekipy. Zawodnicy zostali przyjęci bardzo serdecznie przez samego szefa firmy Catlike, który osobiście oprowadzał kolarzy pokazując całą fabrykę a przede wszystkim cykl produkcyjny kasków ochronnych. Kolarze zapoznali się jak od podstaw przebiega produkcja kasków, zwiedzili pomieszczenie w którym testuje się wytrzymałość kasków oraz tunel aerodynamiczny gdzie przeprowadzane są testy aerodynamiczne.

Po bardzo miłym spotkaniu w firmie Catlike, kolarze wyruszyli w dalszą drogę do Portugalii, gdzie w dniach 22-25.03.br, wezmą udział w wyścigu etapowym Volta ao Alentejo.

 

1Ekipa CCC Polsat Polkowice z głównym założycielem firmy Catlike, Pepe del Ramo.

 

 

2Piotr Wadecki, Pepe del Ramo (były kolarz zawodowy) i Marek Rutkiewicz.

 

3Piotr Wadecki rozmawia z szefem laboratorium na temat bezpieczeństwa i wytrzymałosci kasków firmy Catlike.