Aktualności

Mariusz Witecki: pojechaliście świetną czasówkę – gratulacje.

Na swojej stronie internetowej, Mariusz Witecki pogratulował Tomkowi Marczyńskiemu i Łukaszowi Bodnarowi zdobycia medali Mistrzostw Polski w jeżdzie indywidualnej na czas. Ocenił również swój stan przygotowań do wyścigu ze startu wspólnego i ewentualne szanse.

Zacznę od gratulacji dla chłopaków za jazdę indywidualną na czas na MP, WIELKIE GRATULACJE za złoto dla Tomka Marczyńskiego i srebro dla Łukasza Bodnara.

Pojechali świetną „czasówkę” i potwierdzili wysoką formę którą już pokazali w zeszłym tygodniu na Małopolskim Wyścigu Górskim. A w niedziele wyścig ze startu wspólnego i życzę sobie i całej ekipy takiego samego wyniku, wierze w to że jest to możliwe patrząc na dyspozycję w jakiej się znajduje teraz nasza drużyna.

Co do mnie mogę powiedzieć że ostatnie dnie solidnie przepracowałem i mam nadzieję że zaprocentuje to na mistrzostwach, liczę że uda mi się włączyć do walki o czołowe pozycję chociaż nie będzie to na pewno łatwe bo zdaję sobie sprawę że Mistrzostwa Polski są specyficznym wyścigiem i każdy kto staje na starcie marzy o koszulce Mistrza Polski. Naszym dużym atutem będzie siła która tkwi w drużynie, wszyscy wiemy że naszym celem jest zwycięstwo i myślę, że każdy da wszystko z siebie żeby tytuł trafił właśnie do nas.

www.mariuszwitecki.pl