Aktualności

„Polkowicki sport-ku pokrzepieniu serc” – wizyta kolarzy w domu dziecka

W Placówce Socjalizacyjnej „Skarbek” miało miejsce spotkanie mikołajkowe naszych kolarzy z podopiecznymi polkowickiego domu dziecka.

Grupa CCC Sprandi Polkowice reprezentowana była przez Leszka i Adama Plucińskich, którzy przywieźli ze sobą drobne upominki. Po szybkim rozdysponowaniu prezentów dzieci zaprosiły gości na poczęstunek, gdzie przy stole maluchy zasypały ich pytaniami. Pogaduchy przy ciasteczkach i herbatce były bardzo owocne, gdyż dzieci deklarowały się, że będą kibicować ekipie CCC Sprandi Polkowice podczas wszystkich wyścigów, które rozgrywane będą na terenie gminy Polkowice.

Po tak miłym przyjęciu przez podopiecznych, jak i kadrę polkowickich Placówek Socjalizacyjnych „Skarbek” i „Perspektywa” , nie pozostało nic innego jak  w rewanżu zaprosić dzieci na rewizytę w siedzibie klubu. Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za gościnność i zaangażowanie jakim  wykazała się dyrekcja i pracownicy „Skarbka” i „Perspektywy”. Tylko dzięki wzajemnemu wsparciu i zrozumieniu  udało się osiągnąć nasz cel, czyli zobaczyć uśmiech na twarzach maluchów.