Aktualności

„Pomarańczowi” z odwiedzinami u najmłodszych kibiców

Grupa CCC Sprandi Polkowice stara się wywołać uśmiech na twarzy swoich kibiców nie tylko poprzez wyniki sportowe, ale również różnego rodzaju spotkania.

Przedstawiciele CCC Sprandi Polkowice, Mateusz Taciak oraz Adam Pluciński, odwiedzili niedawno odział dziecięcy Regionalnego Centrum Zdrowia Bema Lubin. Spotkanie z leczącymi się tam dziećmi odbyło się pod hasłem „Polkowicki sport – ku pokrzepieniu serc”. Młodzi kibice kolarstwa i miłośnicy rowerów zadawali ciekawe pytania i mogli dowiedzieć się jak wygląda życie zawodowego kolarza. Otrzymali także gadżety sponsorowane przez Gminę Polkowice. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.

Kilka dni później odbyła się kolejna wizyta, choć tym razem to dzieci z Przedszkola Miejskiego nr. 5 w Polkowicach odwiedziły siedzibę zawodowej grupy CCC Sprandi Polkowice. Mogły one zobaczyć rowery, samochody, ciężarówki oraz inne pojazdy, którymi w czasie sezonu poruszają się zawodnicy i sztab zespołu, podróżując po całej Europie, a także poza nią.