Aktualności

„Pomarańczowi” z zegarkami Festiny

Są niezawodne, w zawodowym kolarstwie niezwykle potrzebne i świetnie wyglądają – cała grupa CCC Sprandi Polkowice została wyposażona w limitowaną serię zegarków marki Festina, przygotowaną specjalnie z okazji 100.edycji Giro d’Italia. 

W kolarstwie czas to pieniądz. Dosłownie. Kto pokona dany dystans w najkrótszym czasie wygrywa. Przewagi i zwycięstwa wyraża się w sekundach i minutach, a treningi opisuje w godzinach. Rozgrzewka, start, transmisja telewizyjna, szacowana godzina przyjazdu – wszystko ujęte jest w harmonogram czasowy. Spóźnić się nie wolno, bo peleton odjedzie bez nas. Także jazda indywidualna nazywana jest jazdą na czas („time trial”, „race against the clock” – z angielskiego), bo zawodnik nie walczy z przeciwnikiem, a ze stoperem.

W tym, by zawsze być „na czas” kolarzom CCC Sprandi Polkowice pomaga dystrybutor zegarków Festina, Janeba Time. Cała drużyna – zawodnicy, dyrektorzy sportowi, mechanicy, masażyści oraz cała obsługa ekipy – została zaopatrzona w modele Festina Chrono Bike F16971/4.

Są one dodatkowo zdobione specjalnym grawerem z okazji 100.edycji Giro d’Italia i udziału polkowickiej ekipy w tym wyścigu. Pomarańczowe akcenty sprawiają, że idealnie wpisują się one w barwy i wizerunek CCC Sprandi Polkowice.
Festina

Zegarki Festina Chrono Bike F16971/4 świetnie sprawdzają się w zestawieniu z każdym rodzajem męskiej garderoby, łącznie z kolarskim strojem. W kopercie, czyli obudowie i szkielecie zegarka, wykonanej z wysokiej jakości stali szlachetnej, ukryto precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Ciemny cyferblat wyposażony został w chronograf, tarczę czasu 24-godzinnego oraz datownik. Całość jest wodoszczelna.