Witaj w teście wiedzy - quizie na temat ekipy CCC Sprandi Polkowice!

Przygotuj się - przed Tobą 24 pytania dotyczące pomarańczowej grupy kolarskiej. Zasady są proste:

1. W każdym pytaniu są cztery warianty odpowiedzi i tylko jeden z nich jest poprawny.
  2. Odpowiedzi można poprawiać i zmieniać, a do pytań można powracać.
  3. W teście liczy się wiedza ale też czas - wygrywa najwyższy wynik uzyskany w najniższym czasie.
  4. Maksymalny limit czasu trwania quizu to 4 minuty (240 sekund). po przekroczeniu którego test zostanie zablokowany.
  5. Każdy użytkownik może wypełnić test tylko 1 raz.

Poniżej wpisz swoje imię lub nick oraz poprawny adres e-mail - to szczególnie ważne, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Powodzenia i do zobaczenia na mecie!

Podaj swój nick
Podaj swój adres e-mail

Ilu kolarzy CCC Sprandi Polkowice uplasowało się w czołowej „15” generalki tegorocznego Tour of Croatia?

Który z tych kolarzy ma na koncie start we wszystkich Wielkich Tourach?

Zajmował miejsce w Top 10 MŚ 2015 i Tour de l'Avenir 2016. Kto to?

Który z tych zawodników w młodości grał wyczynowo w koszykówkę?

Który z dyrektorów sportowych wygrał etap Tour de Suisse podczas swojej kariery kolarskiej?

Który z tych kolarzy CCC Sprandi Polkowice nie ma jeszcze na koncie miejsca w Top 3 wyścigu World Tour?

W jakim wyścigu Jan Tratnik i Piotr Brożyna stanęli na podium klasyfikacji generalnej?

Ile razy Łukasz Owsian został Górskim Szosowym Mistrzem Polski elity mężczyzn?

Ile sekund stracił Felix Grossschartner do trzeciego w generalce Tour of Austria, Miguela Angela Lopeza?

Który z tych kolarzy pochodzi z południowej Polski?

Tylko jeden z tych zawodników nie stał jeszcze na podium Tour of Austria. Który?

Kto jest najstarszym i najmłodszym kolarzem CCC Sprandi Polkowice w składzie na 2017?

Ile sekund przewagi nad drugim kolarzem miał Maciej Paterski w Tour of Norway 2014?

Kto jechał w zwycięskiej drużynówce w tegorocznym Coppi e Bartali?

Jeździł w jednej grupie z 4 zwycięzcami Grand Tourów, był 2 razy w Top 3 imprez World Tour, jest medalistą MŚ?

Który z kolarzy może liczyć na pomoc brata pracującego w obsłudze CCC Sprandi Polkowice?

W jakiej miejscowości Maciej Paterski wygrał etap Volta Ciclista a Catalunya?

Jaką długość ma najnowszy autobus grupy CCC Sprandi Polkowice?

Ile łącznie koszulek Tour de Pologne wygrali obecni kolarze CCC Sprandi Polkowice?

Ile prologów (kryteriów) przed polskimi wyścigami etapowymi UCI, wygrał w sezonie 2017 Alan Banaszek?

Który z tych kolarzy nie jest już orlikiem w sezonie 2017?

Które miejsce w klasyfikacji generalnej 100. Giro d’Italia zajął Jan Hirt?

Który z kolarzy polkowickiej ekipy jest w niej najdłużej?

Który spośród tych kolarzy CCC Sprandi Polkowice zajął w swojej karierze najwyższe miejsce w generalce Tour de Pologne?

Świetnie!

To już koniec - odpowiedziałeś na wszystkie pytania, jeśli pozostało Ci nieco czasu, możesz jeszcze do nich powrócić i zmienić swoje odpowiedzi.
Jeśli jesteś pewien ich poprawności - zakończ test klikając w przycisk poniżej, wtedy zapiszemy Twój czas a wynik trafi do naszej bazy danych i przejdziemy do podsumowania quizu...