Witaj w teście wiedzy - quizie na temat ekipy CCC Sprandi Polkowice!

Przygotuj się - przed Tobą 21 pytań dotyczących pomarańczowej grupy kolarskiej. Zasady są proste:

1. W każdym pytaniu są cztery warianty odpowiedzi i tylko jeden z nich jest poprawny.
  2. Odpowiedzi można poprawiać i zmieniać, a do pytań można powracać.
  3. W teście liczy się wiedza ale też czas - wygrywa najwyższy wynik uzyskany w najniższym czasie.
  4. Maksymalny limit czasu trwania quizu to 4 minuty (240 sekund). po przekroczeniu którego test zostanie zablokowany.
  5. Każdy użytkownik może wypełnić test tylko 1 raz.

Poniżej wpisz swoje imię lub nick oraz poprawny adres e-mail - to szczególnie ważne, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Powodzenia i do zobaczenia na mecie!

Podaj swój nick
Podaj swój adres e-mail

Ile razy Jan Tratnik stawał na najwyższym stopniu podium w wyścigu UCI w sezonie 2018?

Ilu „pomarańczowych” uplasowało się w czołowej „11” klasyfikacji generalnej wyścigu CCC Tour – Grody Piastowskie?

W jakim wyścigu w sezonie 2018 ekipa CCC Sprandi Polkowice triumfowała w jeździe drużynowej na czas?

Który kolarz CCC Sprandi Polkowice wygrał klasyfikację generalną i trzy etapy Wyścigu dookoła Mazowsza?

W jakim wyścigu Amaro Antunes wywalczył swoje pierwsze podium jako kolarz CCC Sprandi Polkowice (indywidualnie)?

Na jednym z etapów Tour of Norway Alan Banaszek finiszował na drugim miejscu, za Dylanem Groenewegenem, i tuż przed kreską coś mu się przytrafiło. Co to było?

Jak nazywa się wyścig, który w tym roku odbył się po raz pierwszy w historii, a na jego podium stanął Paweł Bernas?

Które miejsce w klasyfikacji generalnej Tour de Pologne zajął Paweł Cieślik?

W tym wyścigu Kamil Małecki był trzy razy trzeci na etapach i zakończył zmagania na drugim miejscu w generalce. Co to za wyścig?

Jakie polskie wyścigi etapowe wygrali kolarze CCC Sprandi Polkowice?

W jakim wyścigu kategorii HC Łukasz Owsian zajął w 2018 drugie miejsce w końcowej klasyfikacji generalnej?

Jak nazywał się podjazd, na którym Amaro Antunes i Paweł Cieślik zajęli pierwsze i drugie miejsce na etapie Małopolskiego Wyścigu Górskiego?

Paweł Cieślik i Łukasz Owsian zajmowali drugie miejsce na etapach wyścigów etapowych, w obu przypadkach przegrywając jedynie z kolarzami Bahrain Merida. W jakich to było wyścigach?

W jakim wyścigu Szymon Sajnok ograł na finiszu Marcela Kittela?

Grupa CCC Sprandi Polkowice triumfowała w dwóch holenderskich jednodniówkach. Kto w nich zwyciężył i jakie to były wyścigi?

Kto był najmłodszym i najstarszym zawodnikiem CCC Sprandi Polkowice w sezonie 2018?

Jan Tratnik trzykrotnie kończył w sezonie 2018 wyścig etapowy na podium. Jakie to były wyścigi?

Którzy kolarze CCC Sprandi Polkowice jechali w największej liczbie etapów jazdy drużynowej na czas, w których „pomarańczowi” zajmowali miejsca w top 5 (Sibiu Cycling Tour, Coppi e Bartali, Volta a la Comunitat Valenciana, Czech Cycling Tour)

Którzy zawodnicy przeszli do kategorii elita w sezonie 2018?

Które miejsce zajęła ekipa CCC Sprandi Polkowice w jeździe drużynowej na czas w mistrzostwach świata w Innsbrucku?

Kto jechał w wyścigu drużynowym o mistrzostwo świata w Innsbrucku w barwach CCC Sprandi Polkowice?

Świetnie!

To już koniec - odpowiedziałeś na wszystkie pytania, jeśli pozostało Ci nieco czasu, możesz jeszcze do nich powrócić i zmienić swoje odpowiedzi.
Jeśli jesteś pewien ich poprawności - zakończ test klikając w przycisk poniżej, wtedy zapiszemy Twój czas a wynik trafi do naszej bazy danych i przejdziemy do podsumowania quizu...