Aktualności

Skład ekipy CCC Polsat Polkowice na „Ślężańskiego Mnicha”.

Znamy skład zespołu CCC Polsat Polkowice na inauguracje sezonu w Sobótce. „Pomarańczowi” wystawią jedenastu kolarzy, a jak powiedział nam Piotr Wadecki o zwycięstwo będzie ciężko.

Dyrektor sportowy Piotr Wadecki, z którym przeprowadziliśmy rozmowę zaraz po przylocie ze zgrupowania w Hiszpanii powiedział portalowi naszosie.pl:

Zespół jest dobrze przygotowany, a wyścig w Sobótce to prestiżowa impreza. Ze względu na to, że jest to otwarcie sezonu, przyjadą wszystkie ekipy w najmocniejszych składach. My zaczęliśmy przygotowania z miesięcznym opóźnieniem. Powiem tak, o wygraną będzie bardzo ciężko, BDC i BGŻ w tym sezonie są bardzo mocne, my raczej będziemy siedzieli cicho z tyłu i czekali spokojnie na rozwój wypadków. Z zespołu odeszli ci najlepsi Marczyński, Morajko czy Schulze i widać, że bardzo dobrze sobie radzą. Dalej się rozwijają i chociaż trochę mi żal że odeszli, to jestem dumny, że podnieśli swój poziom sportowy właśnie w CCC.

W tym roku mamy odmłodzony zespół i każdy tegoroczne zwycięstwo będzie dla nas sukcesem. Celem naszym jest przygotować Marka Rutkiewicza tak by wystartował w TdP, a Owsiana i Gawrońskiego do ME Orlików i MŚ do lat 23.

Skład CCC Polsat Polkowice na sobotnie kryterium w Dzierżoniowie i niedzielnego „Ślężańskiego Mnicha”:

Dariusz Batek, Piotr Gawroński, Paweł Charucki, Adrian Honkisz, Nikolay Mihaylov, Tomasz Kiendyś, Grzegorz Stępniak, Bartłomiej Matysiak, Łukasz Owsian, Marek Rutkiewicz, Mateusz Taciak.

 

źródło: naszosie.pl