Aktualności

Sylwester Janiszewski wygrywa w Pawłowicach.

Kolarz ekipy CCC Polsat Polkowice, Sylwester Janiszewski zwyciężył w „Kolarskim Szosowym Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej”. Drugi był Dariusz Batek, a trzeci Mieszko Bulik (TC Chrobry Felt).

W wielkanocny poniedziałek w miejscowości Pawłowice rozegrane zostało Trzecie Szosowe Kryterium o Puchar Wójta Gminy Pawłowice, w ramach „Kolarskiego szosowego Grand Prix Ziemi Pszczyńskiej”.

Na starcie w kategorii orlik i elita stanęło 65 kolarzy m.in. z CCC Polsat Polkowice, BDC MarcPol Team oraz Wibatech. Do pokonania mieli 22 okrążenia, każde po 2100 metrów, w sumie 46,2 km. Wyścig został rozegrany w formie kryterium kolarskiego – co druga runda była punktowana 5-3-2-1, ostatnie okrążenie punktowane podwójnie.

Najwięcej „oczek” zdobył Sylwester Janiszewski, na drugim stopniu podium stanął jego klubowy kolega Dariusz Batek, a trzeci był Mieszko Bulik. Tuż za podium znalazł się Kacper Gronkiewicz (BDC MarcPol Team).

W kategorii orlik zwyciężył Mieszko Bulik, przed Kacprem Gronkiewiczem i Pszczolarskim Wojciechem (Konińskie Ludowe Tow. Cyklistów – Konin).

 

Wyniki w kategorii elita:

1. Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice 25
2. Batek Dariusz CCC Polsat Polkowice 20
3. Bulik Mieszko TC Chrobry – Felt Głogów 16

8. Zieliński Kamil CCC Polsat Polkowice 7

 

źródło:naszosie.pl

Oglądaj galerię zdjęć z tego wydarzenia!