Aktualności

W tym sprzęcie po sukcesy

Dziś w siedzibie Zawodowej Grupy Kolarskiej CCC Polsat Polkowice odbył się briefing prasowy. W jego trakcie między innymi poinformowano zgromadzone media o sponsorze strategicznym jakim jest Gmina Polkowice, a także zaprezentowano koszulkę, w której kolarze z Polkowic ścigają się w sezonie 2013.

Rok 2013 przyniósł kolarzom z ekipy CCC Polsat Polkowice wiele sukcesów. Zdobyli między innymi dwa medale Mistrzostw Polski, dominowali w prestiżowym cyklu BGŻ Pro Ligi, którego zwycięzcą został Mateusz Taciak, byli aktywni na trasie Tour de Pologne, najważniejszego rozgrywanego w Polsce wyścigu, a także pokazywali się z dobrej strony w wielu innych wyścigach rozgrywanych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Wszystkie sukcesy zapisywali na swoim koncie ścigając się w koszulkach wyprodukowanych przez francuską firmę DMTEX. O walorach koszulki mówili dziś Krzysztof Korsak, prezes Zawodowej Grupy Kolarskiej oraz Robert Krajewski, dyrektor sportowy ekipy CCC Polsat Polkowice.

– Koszulka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Sprawdziła się w wielu, często ekstremalnych warunkach – mówi Robert Krajewski.

– Logotypy naszych sponsorów są bardzo dobrze wyeksponowane, a to dla nas niezwykle ważne – dodaje Krzysztof Korsak, prezes Zawodowej Grupy Kolarskiej.